TOP NAUJIENA

KLAUSIMAS - ATSAKYMAS

Ru

Turto pirkimas per varžytines

Kaip turtą pirkti per varžytines?

 

Keli patarimai, nurodantys, į ką verta atkreipti dėmesį norint įsigyti turtą per e-varzytines.lt

 

Paskutiniu metu vis daugiau žmonių domisi turto įsigijimu per e-varzytines. To priežastis – kaina. Pradinė pirmų varžytinių kaina būna -20% mažesnė nei rinkos kaina, o antrųjų net – 40%.

 

Pateiksime kelis paprastus patarimus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

 

1. Perkama tik grynais pinigais ( t.y. be paskolos).

2. Nusistatykite maksimalią kainą, kurią galite( norite) sau leisti mokėti už turtą. ( Patarčiau pasilikti minimum bent 10% nuo rinkos kainos rezervą nenumatytiems atvejams, kurių visada būna).Nustatykite sistemoje pradinę ir maksimalią kainą ( kainos lubas konkrečiam turtui ) ir varžytinėse nedalyvaukite, kad per klaidą neįsigytumėte buto gerokai brangiau nei planavote.

3. Nepirkite butų, kuriuose gyvena šeimos su nepilnamečiais vaikais ( paskui juos iškraustyti Jums kainuos nervų, pinigų ir daug laiko).

4. Butai,  kurių nuotraukų nėra, priklauso problematiškiems savininkams. Jie net antstolio (t.y. jo samdomų nepriklausomų turto vertintojų) neįsileidžia, nes nenori, kad būtų nufotografuotas butas.

5. Nebūtinai tai,  ką matėte apžiūros metu bute ( jeigu  yra įmanoma),  liks po to, kai jūs, įsigiję butą, užeisite į jį. Kai kurie butai "išrengiami" iki dalinės apdailos lygio- būkite tam pasiruošę ir įsivetinkite šias galimas papildomas išlaidas.

 

Atsiminkite: Jūs esate ne vienas, kuris norės įsigyti turtą pigiau, todėl apsišarvuokite kantrybe ir bandykite, bandykite, bandykite..

 

Šiuo atveju pateikiama tik mūsų subjektyvi nuomonė.

Linkime sėkmės.

Pagalba visais pirkimo / pardavimo klausimais

vilniaus-turtas.lt

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

SEKITE PASKUTINES NAUJIENAS

APIE MUS

KARŠČIAUSIOS NAUJIENOS

MES FACEBOOK

NT Patarimai

Patarimai nekilnojamojo turto pirkėjams, pardavėjams ir nuomotojams. Ką svarbu žinoti. Brokerio patarimai kaip sėkmingai įsigyti ar parduoti turtą.

Projektą sukūrė - Vilniaus Turtas

info@nt-patarimai.lt

+370-685-84631