NAUJAUSI STRAIPSNIAI

SEKITE PASKUTINES NAUJIENAS

Pavyzdyje naudota  alio.lt skelbimų talpinimo forma.

 

Kai viską užpildysite, patikrinkite, ar nieko nepraleidote, ar nepažymėjote tų dalykų, kurių parduodamas turtas neturi.

Tuomet galite įkelti nuotraukas.

 

Kaip teisingai patalpinti nuotraukas? Svarbu eiliškumas.

Nuotraukas Jūs jau turite pasidarę ir atsirinkę. Iš 60 atsirinkote 20 pačių gražiausių Jūsų turto nuotraukų.

Pirmoji nuotrauka yra pati svarbiausia- matydami ją potencialūs pirkėjai arba susidomi jūsų turtu, arba ne. Todėl įdėkite pačią gražiausią.

 

Turite turėti bent jau 5 vienetus SKIRTINGŲ „pirmųjų“ nuotraukų.

 

Klausiate: iš kur aš tiek paimsiu, jeigu yra tik vienas kambarys?

 

Padarykite nuotraukas iš visų įmanomų pusių ir kampų, nes asmenims, kurie Jūsų turto nematę, tai atrodys kaip vis kitas turtas. Jums gal tai skambės keistai, bet tai yra didelis privalumas prieš kitus pardavėjus, kurie visose skelbimų svetainėse patalpina tas pačias nuotraukas.

 

Taigi atsidarote bet kurią iš aukščiau išvardinto sąrašo svetainę, surandate skiltį, kurioje galima patalpinti reklamą, užpildote visus reikiamus laukelius, nepamirškite įkelti nuotraukų, vienoje svetainėje Jūsų skelbimas jau yra. Atsidarome kitą svetainę ir atliekame tuos pačius veiksmus, tik šį kartą įkelkite pirmąją nuotrauką kitą, visa kita galite palikti taip, kaip buvo. Taip dirbsite, kol Jūsų skelbimas atsiras visose aukščiau išvardintose svetainėse. Kantrybės ir atkaklumo.

 

Nemokamos skelbimų svetainės dažniausiai yra mažai lankomos. Tačiau yra kelios išimtys, tai: alio.lt ir domoplius.lt. Šiose nemokamose skelbimų svetainėse reklamuotis, sakyčiau, privaloma, nes jos sulaukia labai daug pirkėjų dėmesio.

 

Pastabos ir dažniausiai patiriami sunkumai:

 

a) Nepagailėkite kelių litų ir laiko, įdėkite skelbimus į kuo įmanoma daugiau NT skelbimų svetainių, nes kuo daugiau bus Jūsų skelbimų, tuo didesnė tikimybė, kad Jus pastebės pirkėjai.

b) Nedubliuokite tose pačiose svetainėse savosios reklamos, taip „nupiginsite“ parduodamą turtą ir sudarysite pirkėjams neigiamą nuomonę.

с) Jeigu pasiskelbėte minėtose svetainėse, bet nesulaukėte nei vieno skambučio, tuomet:

 

• tikriausiai neteisingai nustatėte turto kainą, ji tikrai per aukšta

• blogai, padarėte nuotraukas ar turto aprašymą

• įdėjote skelbimą per pačias šventes, jis paseno ir jo tiesiog niekas nepastebėjo

 

Galimi problemos sprendimo būdai:

 

• būtinai ištrinti senas reklamas ir įdėti naujas tose pačiose skelbimų svetainėse

• peržiūrėti savo kainą, aprašymą ir nuotraukas, jeigu reikia, viską pakoreguoti arba pakeisti. Keisti reikia tol, kol jums

 pradės skambinti

 

d) Jeigu pirmąją reklamos dieną Jūsų telefonas be paliovos skamba, garantuotai nustatėte per mažą kainą.

Tokiu atveju Jūs galite:

      - pakelti kainą

      - sukviesti visus norinčius vienu metu ir padaryti Jūsų parduodamo turto aukcioną.

Dabar tokio tipo aukcionai retas reiškinys, bet jiems esant jūsų turtą galima parduoti net iki 20% brangiau.

f) Jeigu įdėjus reklamą per savaitę laiko Jums niekas nepaskambino, ištrinkite seną reklamą ir vietoj jos įdėkite naują.

g) Neatnaujinkite reklaminio skelbimo, o įdėkite naują.

h) Reklamą reikėtų dėti taip dažnai, kad jūsų reklama būtų ne senesnė nei 2 savaičių.

e) Jeigu per 1 mėnesį laiko nuo reklamos pradžios Jums taip niekas ir nepaskambino, patikėkite pardavimą NT brokeriui.

 

Pirkėjų paieška internete

 

Internetinėse skelbimų svetainėse yra galimybė pasiskelbti tiek pardavėjams, tiek pirkėjams. Todėl peržiūrėkite skiltis, kuriose skelbiasi  PIRKĖJAI.

 

Jeigu suradote tokį asmenį, kuris ieško panašaus turto į  Jūsų parduodamą, jūs galite:

      a) paskambinti ir pasiteirauti, ar dar aktuali tokio turto paieška;

 

      b) parašyti laišką, kuriame įdėtumėte informaciją apie parduodamą turtą. Kartu  galite  išsiųsti ir pakvietimą atvykti apžiūrėti turtą.

 

Tokiu būdu Jūs patys galite padaryti pirmąjį žingsnį bendraudami su būsimu potencialiu pirkėju.

 

Jeigu Jūs ketinate parduoti turtą kokiame nors Lietuvos miestelyje ar kaimelyje, tuomet būtinai reklamuokitės ir spaudoje.

 

3 Reklama spaudoje:

 

a) Parduodamo turto skelbimai

 

Nors internetas vis labiau populiarėja, reklama spaudoje kai kuriais atvejais yra efektyvesnė.

 

Turėtumėte įsidėmėti, kad asmenys, kurie ieško turto internete, dažniausiai neskaito skelbimų spaudoje (laikraščiuose) ir atvirkščiai, todėl norint greičiau parduoti esamą turtą nereikėtų pamiršti ir reklamos spaudos leidiniuose.

 

Kodėl verta reklamuotis spaudoje?

 

• Yra daug asmenų, kurie neturi, nemoka ar negali naudotis internetu.

• Daugelyje mažų miestelių, kaimelių tai vienintelis būdas žmonėms gauti informaciją.

• Didžioji dauguma vyresnio amžiaus žmonių išskirtinai skaito tik spaudą.

 

Norėčiau atkreipti Jūsų dėmesį, kad kuo mažesnis miestas ( tai negalioja populiariems kurortiniams miesteliams), tuo didesnė šio miestelio gyventojų dalis nesinaudoja internetu, o didesnį dėmesį skiria vietinės reikšmės ( rajoniniams) leidiniams ir skelbimams vietinėse skelbimų lentose arba turto pirkimui per pažįstamus.

 

Kiekviename Lietuvos rajone, mieste, miestelyje yra populiariausias vis kitas spaudos leidinys, kuriame žmonės „ieško“ informacijos. Paprastai tai būna laikraštis. Todėl ketindami parduoti turtą kokiame nors kaimelyje ar rajone, pasidomėkite, koks leidinys toje vietovėje populiariausias ir pasinaudokite tuo leidiniu, kad surastumėte norimą pirkėją Jūsų parduodamam turtui.

 

Pastaba:

 

1. Spaudoje paprastai galima talpinti iki 100 simbolių tekstą. Informacija turėtų būti labai konkreti ir glausta. Ne tokia kaip

 skelbime,kuris pateiktas internete. Todėl pasirašykite trumpą reklaminį tekstuką prieš skambindami į laikraščio reklamos

skyrių.

2. Lietuvoje yra rajonų, gyvenviečių, miestų ir miestelių, kur dominuoja nelietuvių kalba. Pasidomėkite, kokia kalba tos

 vietovės gyventojai kalba , koks leidinys ten yra populiariausias. Jeigu toje vietovėje didžioji gyventojų dauguma kalba,

 pavyzdžiui, lenkiškai, tuomet pasidomėkite, kokie leidiniai platinami, kurie spausdinami būtent LENKŲ kalba ( pvz.,

 Paluknyje). Jeigu pats nemokate lenkiškai, susiraskite pažįstamų ar pasinaudokite vertėjų paslaugomis ir patalpinkite

 reklamą būtent LENKŲ kalba. Analogiškai reikėtų elgtis ir tose vietovėse, kur didžioji gyventojų dauguma kalba RUSŲ

 kalba ( pvz., Šalčininkų raj. ar Visagino mieste).

 

Sužinokite, kaip dažnai platinamas leidinys, kuriame nusprendėte reklamuotis, ir užsisakykite reklamą jame bent 2-3 kartams.

Visa tai galite atlikti ir internetu.

 

Pirkėjų paieška spaudoje

Nusipirkite kelis laikraščius arba atsiverskite spaudos leidinio internetinę svetainę ir pabandykite susirasti skiltį, kurioje skelbiasi asmenys, ieškantys pirkti. Kai surasite tokį asmenį, kuris ieško tai, ką jūs ir parduodate, galite su juo susiekti ir pateikti savo pasiūlymą.

 

Pastaba: Dažniausiai ieškantys nurodo mažesnę kainą negu jūs norite gauti už savo turto pardavimą. Nesidrovėkite ir pateikite jiems savąjį pasiūlymą, nors kaina jūsų ir didesnė. Pabandykite surasti kompromisą kartu, nes būtent taip ir vyksta sandoriai.

 

4 Skrajutės, reklaminiai skelbimai

 

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip galima surasti pirkėją, yra reklaminiai skelbimai tose vietovėse, kuriose yra jūsų parduodamas turtas.

 

Prieš vykstant į vietą Jums reikia pasiruošti.

 

Nusipirkite lipnios juostos, klijų arba segtukų ( leidžiančių pritvirtinti popieriaus lapą prie lentos).

 

Atsispausdinkite bent 50 skelbimų  ( kuo daugiau, tuo geriau), kuriuose būtų nurodyta informacija apie Jūsų parduodamą turtą ir būtinai Jūsų telefonas. Geriausia, kad Jūsų telefono numerį galima būtų nusiplėšti, o Jūsų skelbimai būtų iškabinti visame mikrorajone. Tuo tikslu galite pasamdyti paštininką, platinimo įmonę arba reklamas išplatinti pats.

 

Pavyzdys kaip galėtų atrodyti Jūsų skelbimas:

Nuvažiuokite į vietovę, kurioje yra Jūsų parduodamas turtas, ir visur, kur įmanoma ir galima, rekomenduočiau iškabinti savo reklaminius skelbimus.

 

Niuansai:

 

• Noriu Jus perspėti, kad nenusiviltumėte. Pavyzdžiui, Vilniuje ( bet kuriame miegamajame mikrorajone) Jūsų reklaminis skelbimas kabos ne ilgiau kaip 1-2 dienas. Jeigu norite, kad jį pamatytų kuo daugiau žmonių, rekomenduočiau skelbimus kabinti penktadienio vakarą, taip Jūsų skelbimas turi galimybę išlikti kuo ilgiau matomas potencialiems pirkėjams.

• Priklausomai nuo vietovės šio būdo efektyvumas yra skirtingas. Todėl norint turėti bent minimalų rezultatą rekomenduočiau išplatinti bent šimtą tokių skelbimų.

 

Šio būdo privalumai:

 

• Dažniausiai Jums paskambins tie asmenys, kurie neskaito laikraščių ir nesinaudoja internetu.

• Važinėdami po apylinkes, kuriose parduodate turtą, turite galimybę pamatyti tokiu būdu ieškančių asmenų skelbimus; kai surasite tinkamą, būtinai paskambinkite.

• Turėsite progos susitikti su įvairiais asmenimis, kurie gali Jums būti naudingi turto pardavimo procese.

 

Tad plačiau dar apie tai.

 

6  Turto pardavimas per nepažįstamus asmenis

 

Šis būdas yra efektyvus tik kaimuose ir labai mažuose miesteliuose, kur visi apie visus žino viską.

 

Daugeliui asmenų šis būdas nėra priimtinas, nes nenori, nemoka ar negali bendrauti su nepažįstamais asmenimis.

 

Rekomenduočiau pamiršti visus savo įsitikinimus ir, jeigu Jūs esate tose vietoje, kurioje parduodate turtą, nepraleiskite progos pakalbinti praeivius (tos vietovės gyventojus). Jeigu bendrausite draugiškai, paprastai ir maloniai, tie nepažįstami asmenys Jums pasakos viską, ką žino apie tuos, kurie galėtų pirkti kažką panašaus į tai, ką Jūs parduodate.

 

Galite paprašyti, kad jie perduotų Jūsų telefono numerį savo kaimynui ar pažįstamam, kuris galbūt galėtų pirkti Jūsų turtą, įteikite jiems savo reklaminį skelbimuką ir paprašyti jų perduoti besidomintiems asmenims.

 

Nepraleiskite progos pakalbinti ir kaimo parduotuvės pardavėjos, jos visuomet yra įvykių centre ir taip pat viską žino. Būtinai pakabinkite joje savo skelbimą, galite net sumokėti pardavėjai kelis litus, kad jeigu kartais jūsų skelbimas dingtų,  ji užkabintų kitą arba duotų jūsų telefoną besidomintiems asmenims.

 

 

Jeigu viską atlikote puikiai, Jūs jau pusiaukelėje į sėkmę.

 

Dabar Jūs jau galite laukti potencialių pirkėjų pasirodymo ir tik tuomet galėsite žengti likusius pardavimo žingsnius: turto aprodymas, derybos ir sutarties pasirašymas.

 

Apie tai skaitykite kitame skyriuje

 

Sėkmės

 

 

Informaciją parengė

NT- ekspertas

Antanas Kudarauskas

UŽDUOTI KLAUSIMĄ

Jeigu Jums užteko kantrybės atlikti visus išvardintus žingsnius, Jūs esate pakeliui išvajoto tikslo. Reklama – šis žingsnis yra pats svarbiausias. Neignoruokite nei vieno punkto, nes tik visų Jų visuma duos Jums norimą rezultatą, t.y. besidominčius potencialius pirkėjus.

 

Šis žingsnis pareikalaus kruopštumo, atkaklumo ir šiek tiek investicijų.

 

Labai prašau Jūsų skirti reklamai bent 100Lt, kitaip visas atliktas darbas gali nueiti perniek.

 

Santrauka:

 

1. Reklama tarp pažįstamųjų

2. Reklama internete:

a) skelbimų portaluose

b) peržiūrime skiltis „Norintys pirkti“

3. Reklama spaudoje:

a) Jūsų skelbimas

b) ieškančių pirkti asmenų skelbimai

4. Reklama: skrajutės, reklaminiai skelbimai, reklaminiai stendai

5. Kita parduodamo turto reklama

6. Paieška per nepažįstamus asmenis

7. Paieška per nekilnojamojo turto brokerius:

a) kodėl verta pardavinėti per NT brokerius?

b) kaip surasti gerą NT brokerį?

 

Asmenims, dėl laiko stokos ar kitų priežasčių negalintiems turto pardavinėti patiems, rekomenduoju susisiekti su manimi.

 

1) Paieška tarp pažįstamųjų

 

Lengviausiai ir geriausiai pradėti pirkėjų paieškas tarp draugų, pažįstamųjų, kaimynų , nuo to pradeda praktiškai visi.

 

Šie asmenys dažniausiai yra geriausi pirkėjai, nes:

 

• Jie dažniausiai žino viską apie Jūsų turtą

• Jiems nereikia jo pardavinėti

• Jie mažai derasi

• Su jais lengva susitarti

• Ką Jums reikėtų daryti?

 

Prisiminkite visus asmenis, su kuriais bendravote per paskutinį pusmetį ir kurie išreiškė susidomėjimą ar žavėjosi Jūsų turtu. Dažniausiai asmenys, kuriems patinka Jūsų turtas apie jį kalba maždaug taip:

 

• O kad turėčiau pinigų, tai pirkčiau iš tavęs šį butą ( sklypą, namą ar kita ...) .

• Jeigu nuspręsi parduoti, aš noriu būti pirmas, kuriam apie tai praneši.

• Kaip man čia patinka, galėčiau aš čia ir gyventi...

• Šituose namuose gera aura, tikriausiai čia labai gera gyventi.

• Viską atiduočiau už tokį vaizdą pro langą.

• Norėčiau ir aš turėti kažką panašaus.

• Jei tik mano žmonai ( ar vyrui) patiktų, mes tikrai pirktumėme kažką panašaus.

 

Šios ir panašaus pobūdžio frazės reiškia, kad šie asmenys žavisi Jūsų turtu. Tačiau tai nereiškia, kad kai tik užsiminsite apie pardavimą, jie ims ir pirks, nebūtinai. Bet tai yra žmonės, nuo kurių logiškiausia yra pradėti pirkėjų paieškas.

 

Tik nelėkite keturiomis pas kaimyną ar draugą ir nesakykite: ,,Sveikas, pameni norėjai, aš parduodu..." Galite atsidurti keblioje situacijoje, viskas juk keičiasi. Be to, gali paaiškėti, kad jūs neteisingai supratote, viską reikia daryti subtiliai ir apgalvotai.

 

Niekuomet nespręskite apie savo draugus ar potencialius pirkėjus maždaug taip:

Šitas tai nepirks, jis neturi pinigų.

 

Geriausiai būtų susitikti  prie puodelio kavos ir lyg tarp kitko užsiminti: ,,Nusprendžiau parduoti savo butą ( namą, sklypą ar ....), jeigu žinosi kam tai gali būti įdomu, būsiu dėkingas."

Neplėtokite toliau šios temos, jeigu niekas iš pažįstamųjų neparodys  susidomėjimo. Niekada nesiūlykite ir neįkyrėkite. Prisiminkite -  siūloma prekė pigi. O jūs norite parduoti gerai.

 

Taip pat nesiūlykite savo draugui ar pažįstamam aukštesne kaina nei nusprendėte pardavinėti, kaip daro daugelis, nes jeigu jis nepirks, prarasite draugą ir gerą reputaciją.

 

Ką galima vadinti pažįstamais?

 

• Visi be išimties Jūsų giminaičiai

• Buvę ir esami kolegos, bendraklasiai, mokslo draugai, bendradarbiai

• Jūsų kaimynai ir draugai

• Asmenys, su kuriais lankėte šokius, mokėtės karate, žodžiu, hobio pažįstami;

• Visi asmenys, esantys Jūsų telefono, pašto, socialinio tinklo kontaktuose ir asmenys Jūsų vizitinių kortelių dėkle.

 

Visus aukščiau išvardintus asmenis galima suskirstyti į dvi kategorijas:

      a) draugai, pažįstami, asmenys, su kuriais nuolat bendraujate

      b) visi kiti

 

Su a sąraše esančiais asmenimis yra labai lengva ir patogu bendrauti. Todėl rekomenduočiau pradėti būtent nuo jų. Parašykite, paskambinkite ar susitikite su savo draugais ir paprašykite Jų pagalbos ieškant pirkėjų jūsų turtui. Asmenys iš a sąrašo su malonumu Jums padės, be to, jie dažniausiai žino apie parduodamą turtą, nes dažniausiai būna jį matę.

 

Su sąrašu b kiek kitaip, paprastai asmenys iš sąrašo b, nematę ir dažnai net nebūna girdėję apie Jūsų turtą, tačiau šie žmonės vis tiek gali padėti parduodant.

 

Patarčiau parašyti trumpą laišką, kurį galėsite išsiųsti visiems sąraše b esantiems asmenims.

Kuo laiškas bus paprastesnis, nuoširdesnis, tuo didesnio atsako ir pagalbos sulauksite.

Laiške turėtų būti išdėstyta trumpa informacija apie Jūsų turtą, kainą ir tai, ko jūs tikitės.

 

Laiškas galėtų skambėti maždaug taip:

 

Laba diena , ...... ,

Seniai nesimatėme, tikiuosi , tau sekasi puikiai.

Nusprendžiau pakeisti gyvenamąją vietą, todėl šiuo metu parduodu savo butą ( namą, sklypą ar kita...)

( ir parašote tai, ką pasirašėte ketvirtajame žingsnyje apie savo turtą)

Ar galėtum pasidomėti, gal kas iš tavo draugų ar pažįstamų šiuo metu ieško kažko panašaus pirkti.

Būsiu Tau dėkingas (a).

Skolingas(a)  tikrai neliksiu.

Kai turėsi laiko, galime susitikti išgerti kavos.

Lauksiu tavo atsakymo. Sėkmės.

 

Parašytą laišką galite išsiųsti visiems asmenims iš sąrašo b. Laišką geriausiai siųsti kiekvienam adresatui asmeniškai, o ne visiems kartu, taip bus efektyviau. Jeigu esate socialinių tinklų lankytojas, būtinai pasinaudokite jais, pavyzdžiui, Facebook „sienoje“, paprašykite pagalbos parduoti  turtą arba ONE.lt .

 

Tiek iš sąrašo a, tiek iš sąrašo b asmenims galite pažadėti vienokį ar kitokį atlygį, kurį jie gautų suradę pirkėją. Ne visus vilioja pinigai, todėl kiekvienam pasiūlykite unikalų atlygį, pasitelkite fantaziją ir būkite išradingi. Galbūt Jūsų draugams reikės pagalbos kitose srityse, galite pažadėti ją mainais už pagalbą.

 

Pirkėjų paieška tarp savo pažįstamųjų - tai tik vienas iš reklamos būdų.

 

Kol nepasirašėte preliminarios ar avansinės sutarties dėl turto pirkimo-pardavimo, nesustokite,  reklamuokitės ir ieškokite pirkėjų.

 

Tokiu būdu tik paskatinsite greičiau apsispręsti ilgai „galvojančius“ interesantus.

 

2 Reklama internete / pirkėjų paieška

 

Reklamai internete skirsiu didžiausią dalį.

 

Nerekomenduoju dėti reklamos prieš ilgąsias visuotines atostogas ( švenčių dienas). Lietuvoje jų ne tiek ir mažai, tai Joninės, Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, Mindaugo karūnavimas, Žolinės ir kitos šventės, kurių dėka visi mes turime 3 laisvas dienas. Tuomet visi išvažiuoja poilsiauti, aplankyti artimųjų ir jiems ne turto pirkimas galvoje. Palaukite šventinių dienų pabaigos ir joms pasibaigus įkelkite reklamą pirmąją darbo dieną.

 

Reklamą geriausiai yra dėti ryte, iki 12 val.

 

Šios smulkmenos labiau padės atkreipti  ieškančiųjų asmenų dėmesį.

 

a) Nekilnojamojo turto skelbimų portalai

 

Per paieškos sistemas, tokias kaip google.lt, youtube.com, yandex.ru  ar kitą Jums patogią paieškos sistemą, susiraskite visus be išimties nekilnojamojo turto skelbimų portalus, kad vėliau juose galėtumėte įkelti savo reklamą.

 

Kokiu tikslu Jums reikia reklamuotis visuose įmanomuose skelbimų portaluose?

 

1.Kiekvienas skelbimų puslapis turi savo lankytojus, kurie netoleruoja kitų portalų.

2. Populiariausiose skelbimų svetainėse yra daugiau lankytojų, bet ir didesnė konkurencija Jūsų parduodamam turtui, taip pat patalpinti skelbimą ten kainuoja brangiau.

3. Nepopuliariose NT skelbimų svetainėse yra gerokai mažiau lankytojų, tačiau skelbimų talpinimas nieko nekainuoja.

 

Taupydamas Jūsų laiką pateiksiu daugiausiai lankytojų ( potencialių pirkėjų) turinčias ir populiariausias NT skelbimų svetaines:

alio.lt ; aruodas.lt; edomus.lt; skelbiu.lt; domoplius.lt; lenta.lt; reals.lt; city24.lt; skelbikas.lt, skelbti.lt

 

Jeigu sukate galvą, į kurį puslapį dėti reklamą, tai darote veltui.

 

Jums derėtų patalpinti reklamą ( informaciją apie parduodamą turtą) visuose aukščiau išvardintuose puslapiuose ir dar tuose, kuriuos surasite patys vykdydami skelbimų svetainių paiešką.

 

Trumpai apie tai, kaip tinkamai reikia reklamuoti turtą.

 

Žengdami ketvirtąjį žingsnį,  Jūs pasidarėte savo turto aprašymą, kurį galite patalpinti turto aprašymui skirtame laukelyje. Pateiktame pavyzdyje jis vadinasi „Kitos pastabos“. Į kitus laukelius surašykite arba pažymėkite turto charakteristikas: plotas, kaina, aukštas, pastatymo metai ir t.t. - taip, kaip parodyta pateiktame pavyzdyje.

APIE MUS

KARŠČIAUSIOS NAUJIENOS

MES FACEBOOK

NT Patarimai

Patarimai nekilnojamojo turto pirkėjams, pardavėjams ir nuomotojams. Ką svarbu žinoti. Brokerio patarimai kaip sėkmingai įsigyti ar parduoti turtą.

Projektą sukūrė - Vilniaus Turtas

info@nt-patarimai.lt

+370-685-84631