NAUJAUSI STRAIPSNIAI

SEKITE PASKUTINES NAUJIENAS

Jeigu suradote norimą turtą, bet Jums yra nepriimtina kaina:

 

      a) skambinkite arba rašykite laišką turto savininkui ir pateikite savo kainos pasiūlymą,

 

      b) nesidrovėkite ir siūlykite visiems, kurių turtas yra Jums priimtinas.

 

Jeigu nesuradote, ko ieškote, arba savininkas į Jūsų kainos siūlymą nesureagavo, tuomet lygiai tą patį veiksmą atlikite ir kitose skelbimų svetainėse.

 

Aukščiau pateiktame pavyzdyje pavaizduota yra www.vilniausturtas.lt/nt-paieska/ .

Šį paieškos sistema- unikali savo galimybėmis.

 

Šiek tiek apie ją. Didžiausias šios paieškos sistemos privalumas tas, kad su jos pagalba galima surasti praktiškai visą parduodamą nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Tai tarsi NT paieškos  „Google“. Todėl pirmiausiai rekomenduočiau išbandyti šią paieškos sistemą- ji tikrai padės sutaupyti Jums laiko, skirto turto paieškai ir skelbimų peržiūrai.

 

Prieš perkant nekilnojamąjį turtą patarčiau stebėti Nekilnojamojo turto skelbimus bent vieną mėnesį arba peržiūrėti (išanalizuoti) bent penkis šimtus skelbimų.

 

Kodėl tai daryti verta?

 

• Esant labiau išprususiam, yra lengviau peržiūrėti NT skelbimus

• Nepirksite pervertinto turto ( dažniausiai pirmo pasitaikiusio)

• Bus galimybės efektyviau derėtis suradus tinkamą objektą, nes žinosite ir kitus pasiūlymus, turėsite su kuo palyginti

• Suradę tinkamą objektą greičiau galėsite priimti sprendimą pirkti ir palikti rankpinigius (jeigu dokumentai tvarkingi)

 

Kai stebite ir analizuojate NT skelbimus jau ne pirmą dieną, tampa aktualus išsamesnis skelbimų rūšiavimas. Jeigu nenorite stebėti tų pačių skelbimų, kuriuos matėte vakar užvakar ir prieš savaitę, paieškos languose pasirinkite „Vienos dienos skelbimai“. O kad skelbimų peržiūra Jums būtų patogi, rekomenduočiau, įvedant turto paieškos kriterijus, surūšiuoti skelbimus dar pagal „Skelbimo įdėjimo laiką“ ir kainą „Nuo pigiausio link brangiausio“- bus patogiau peržiūrėti.

 

Kaip tai padaryti parodyta žemiau pateiktame pavyzdyje.

Tarkime, Jūs peržiūrėjote visus naujausius skelbimus, savo ieškomo turto tarp Jų neradote.

Tuomet šį kartą pasirinkite  skelbimus, kurie yra 2 mėnesių ( kaip pavaizduota pavyzdyje)

Pradėti peržiūrą nuo paskutiniojo puslapio, t.y. nuo seniausių skelbimų.

 

Kodėl reikėtų atkreipti dėmesį į seniausius skelbimus?

 

Ilgai parduodamo turto savininkai yra linkę daryti didesnes nuolaidas pirkėjams, todėl jeigu tarp senų skelbimų suradote turtą, kuris Jums patiko, bet buvo nepriimtina kaina, skambinkite turto savininkui ir siūlykite dar kartą savo kainą. Tikimybė, kad Jums pasiseks, yra didesnė, negu tik pradedamo pardavinėti turto atveju.

 

c) Skelbimų prenumerata

 

Internetinėse NT svetainėse galima ir skelbimų prenumerata. Kaip šia prenumerata naudotis ir kuo ji naudinga?

Beveik visos NT skelbimų svetainės yra susikūrusios „skelbimų prenumeratos sistemą“, kuri atsiunčia Jums visus skelbimus pagal Jūsų pasirinktus paieškos kriterijus.

 

Kaip pavyzdžiui

Kadangi skelbimai siunčiami pagal pasirinktus paieškos kriterijus, atidžiai pasirinkite juos, nes kitokiu atveju gausite ir Jūsų nedominančius skelbimus.

 

Pateiktame pavyzdyje pateikta prenumerata iš http://vilniausturtas.lt/nt-butai/prenumerata/

Ši prenumerata nuo visų kitų skiriasi laiku, per kurį naujutėlis skelbimas pasiekia Jus, t.y. Jūsų pašto dėžutę. Kai tik pasirodo naujas NT skelbimas, jis vos per 1 val. jau būna Jūsų pašto dėžutėje ( kitos sistemos laiškus siunčia tik vieną kartą per parą).

 

Kodėl tai naudinga Jums?

Pasirodžius Jūsų ieškomam turtui, Jūs turite puikią galimybę apžiūrėti turtą pirmas.

Įsivaizduokite, kaip tai svarbu, jeigu turto Jūs ieškote jau keturis mėnesius ar ilgiau?

 

Rekomenduočiau užsiprenumeruoti skelbimus visose skelbimų svetainėse.

Kaip ir minėjau, kuo daugiau peržiūrėsite skelbimų ( panašių į Jūsų ieškomą turtą), tuo didesnis „asas“ būsite to mažo NT segmento, kuriame ieškote savojo turto.

 

Asmeniniai skelbimai internete

 

Internetinėse skelbimų svetainėse yra galimybė pasiskelbti pačiam. Tokiu būdu turto savininkai Jus gali susirasti patys. Žinoma, greičiausiai, kad tokiu būdu Jus suras NT brokeris, bet apie darbą su jais paskutiniame skyriuje.

 

NT skelbimų svetainėje susiraskite skiltį, kurioje galima patalpinti skelbimą. Iš populiariausių skelbimų svetainių nemokamos yra  alio.lt ir domoplius.lt

 

Nepagailėkite kelių litų ir laiko, įdėkite skelbimus į kuo įmanoma daugiau NT skelbimų svetainių, nes kuo daugiau bus skelbimų, tuo didesnė tikimybė, kad Jus pastebės ir pasiūlys tai, ko ieškote. Skelbime galite nurodyti mokėjimo būdą, nes kai kuriems asmenims tai yra svarbus kriterijus sprendžiant parduoti ar neparduoti nekilnojamąjį turtą Jums.

 

Jūs jau peržiūrėjote daugelį skelbimų puslapių, nieko nesuradote?

Retai kam greitai pavyksta surasti norimą turtą už norimą kainą, todėl apsiginkluokite kantrybe ir nenuleiskite rankų.

 

Jeigu ketinate įsigyti turtą kokiame nors Lietuvos miestelyje ar kaimelyje ir to turto nepardavinėja joks NT brokeris, tuomet jį surasti Jums padės spauda.

 

4) Reklama spaudoje:

 

       a) Parduodamo turto skelbimai

 

Nors internetas vis labiau populiarėja, spaudoje galima surasti labai daug parduodamo turto.

Asmenys, kurie skelbiasi internete, dažniausiai nesireklamuoja laikraščiuose ir atvirkščiai, todėl norėdami peržiūrėti visus esamus parduodamo turto variantus atkreipkite dėmesį ir į spaudą.

 

Kodėl žmonės reklamuojasi spaudoje?

 

• Yra daug asmenų, kurie neturi, nemoka ar negali naudotis internetu

• Nežino kito būdo, kaip galima būtų reklamuoti parduodamą turtą

• Jiems taip yra patogu

 

Norėčiau atkreipti Jūsų dėmesį, kad kuo mažesnis miestas ( tai negalioja populiariems kurortiniams miesteliams), tuo didesnė šio miestelio gyventojų dalis nesinaudoja internetu, o didesnį dėmesį skiria vietinės reikšmės ( rajoniniams) leidiniams ir skelbimams vietinėse skelbimų lentose arba turto pardavimui per pažįstamus.

 

Kiekviename Lietuvos rajone, mieste, miestelyje yra populiariausias vis kitas spaudos leidinys, kuriame žmonės „mėgsta“ reklamuotis. Paprastai tai būna laikraštis. Todėl ketindami pirkti turtą kokiame nors kaimelyje ar rajone, sužinokite, koks leidinys toje vietovėje populiariausias, ir pasinaudokite tuo leidiniu, kad susirastumėte norimą turtą toje vietovėje. Galite pažiūrėti to leidinio internetinę svetainę, tokiu būdu Jums nereikės važinėti kiekvieną kartą ( kai tik pasirodo naujas leidinys) į tą vietovę, kad jį nusipirktumėte.

 

       b) Asmeninė reklama spaudoje

 

Didžiausią efektyvumą duoda Jūsų skelbimai vietinės reikšmės laikraščiuose.

 

Tačiau Lietuvoje yra rajonų, gyvenviečių, miestų ir miestelių, kur dominuoja nelietuvių kalba. Pasidomėkite, kokia kalba tos vietovės gyventojai kalba , koks leidinys ten yra populiariausias. Jeigu toje vietovėje didžioji gyventojų dauguma kalba, pavyzdžiui, lenkiškai, tuomet prašau pasidomėti,  kokie leidiniai platinami toje vietovėje, kurie iš jų yra spausdinami būtent LENKŲ kalba ( pvz., Paluknyje). Jeigu pats nemokate lenkiškai, susiraskite pažįstamų ar pasinaudokite vertėjų paslaugomis ir patalpinkite informaciją apie tai, ko Jūs ieškote būtent LENKŲ kalba. Analogiškai reikėtų elgtis ir tose vietovėse, kur didžioji gyventojų dauguma kalba RUSŲ kalba ( pvz., Šalčininkų raj. ar Visagino mieste).

 

5) Skrajutės, reklaminiai skelbimai

 

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip galima surasti turtą, yra asmeniniai skelbimai tose vietovėse, kuriose ieškote turto.

Prieš vykstant į vietą Jums reikia pasiruošti.

 

Nusipirkite lipnios juostos, klijų arba segtukų ( leidžiančių pritvirtinti popieriaus lapą prie lentos).

Atsispausdinkite bent 50 skelbimų,  kuriuose būtų nurodyta informacija apie Jūsų ieškomą turtą ir būtinai Jūsų telefonas. Geriausiai, kai Jūsų telefono numerį galima nusiplėšti.

 

Pavyzdys, kaip galėtų atrodyti Jūsų skelbimas:

Nuvažiuokite į vietovę, kurioje norite įsigyti turtą ir visur, kur įmanoma ir galima, rekomenduočiau iškabinti savo reklaminius skelbimus. Geriausiai tai daryti kuo arčiau tos vietos, kurioje ir ieškote turto.

 

Niuansai:

 

• Noriu Jus perspėti, kad nenusiviltumėte, pavyzdžiui, Vilniuje ( bet kuriame miegamajame mikrorajone) Jūsų reklaminis skelbimas kabos ne ilgiau kaip 1-2 dienas. Jeigu norite, kad jį pamatytų kuo daugiau žmonių, rekomenduočiau skelbimus kabinti penktadienio vakarą, taip Jūsų skelbimas turi galimybę išlikti kuo ilgiau matomas potencialiems pardavėjams.

• Kitas šio paieškos būdo minusas yra tai, kad jeigu Jūs nurodysite kainą, tai skambins Jums ir siūlys įsigyti turtą būtent už tokią kainą, todėl kainos geriau nenurodyti visai.

• Priklausomai nuo vietovės šio būdo efektyvumas yra skirtingas. Todėl norint turėti bent minimalų rezultatą rekomenduočiau išplatinti bent šimtą tokių skelbimų.

Šio būdo privalumai:

 

Dažniausiai Jums paskambins tie asmenys, kurie neskaito laikraščių ir nesinaudoja internetu.

Važinėdami po apylinkes, kuriose ieškote turto, turite galimybę pamatyti tokiu būdu parduodamo turto skelbimus.

Turėsite progos susitikti su įvairiais asmenimis, kurie gali Jums būti naudingi turto paieškose.

Tad plačiau dar apie tai.

 

6) Turto paieška per nepažįstamus asmenis

 

Šis būdas yra efektyvus tik kaimuose ir labai mažuose miesteliuose, kur visi apie visus viską žino.

Daugeliui asmenų šis būdas nėra priimtinas, nes nenori, nemoka ar negali bendrauti su nepažįstamais asmenimis.

Rekomenduočiau pamiršti visus savo įsitikinimus ir, jeigu Jūs esate toje vietoje, kurioje ieškote turto, nepraleiskite progos pakalbinti praeivius (tos vietovės gyventojus).

 

Jeigu bendrausite draugiškai, paprastai ir maloniai, tie nepažįstami asmenys Jums pasakos viską, ką žino apie tuos, kurie galėtų pardavinėti kažką panašaus į tai, ko Jūs ieškote.

 

Taip pat galite paprašyti, kad jie perduotų Jūsų telefono numerį savo kaimynui ar pažįstamajam, kuris galbūt galėtų pardavinėti  tai, ko Jums reikia.

 

Nepraleiskite progos pakalbinti ir kaimo parduotuvės pardavėjos, jos visuomet yra įvykių centre ir taip pat viską žino.

 

7) Nekilnojamojo turto paieška per NT brokerius

 

Paskutinis skyrius: pats geriausias turto paieškos būdas yra paieška per NT brokerius.

Kodėl tai pats geriausias paieškos būdas?

Arba

Kodėl verta naudotis NT brokerių paslaugomis?

 

• Jeigu esate užsiėmęs žmogus ar dėl kitų priežasčių negalite turto ieškoti pats- brokeris yra tas asmuo, kuris visuomet Jums padės.

• Pateiks Jums tokių pasiūlymų, kokių pats niekuomet nesurastumėte.

• Visi brokeriai bendrauja tarpusavyje, todėl jeigu kreipėtės į vieną, manykite, kad turto jums ieško net keli NT brokeriai, o komisinius mokėsite tik vienam.

• NT brokeriai nuolat stebi rinką, ją analizuoja, todėl puikiai žino situaciją ir visus esamus pasiūlymus.

• Važiuos su Jumis į susitikimus, patars, į ką papildomai atkreipti dėmesį.

• Brokeriai yra nuolat mokomi pardavimų, derybų, psichologijos gudrybių, todėl pasižymi gerais derybiniais įgūdžiais.

• Suradę tinkamą objektą, patikrins dokumentus, prieš pasirašydami avansines sutartis su turto pardavėjais.

 

Kaip surasti gerą NT brokerį?

 

Aš ne visuomet dirbau nekilnojamojo turto srityje ir, kai man reikėjo surasti gerą NT brokerį, aš atlikau šiuos veiksmus:

      a) visų pirma, susiradau visas Nekilnojamojo turto įmones, veikiančias Lietuvoje ( jas galima surasti su www.google.lt paieškos pagalba) ir išsisaugojau visų NT įmonių elektroninius paštus;

      b) visoms NT įmonėms parašiau bendrą laišką, kuriame nurodžiau, kokio turto aš ieškau.

 

Į mano laišką atsiliepė tik nedidelė dalis NT brokerių, kurie sąžiningai ir kantriai su manim dirbo. Deja, tik vienam pavyko surasti man tai, ko aš ieškojau, kuriam esu dėkingas iki šiol.

 

Į Jūsų laišką greičiausiai atsilieps net keli ar keliolika brokerių. O kaip iš Jų išsirinkti geriausią?

 

Geras NT brokeris turėtų atitikti šiuos kriterijus:

      a) supranta Jūsų poreikius ir Jų nekritikuoja;

      b) skiria Jums pakankamai laiko;

      c) atsiunčia Jūsų poreikius atitinkančius komercinius pasiūlymus;

      d) geba atstovauti Jūsų interesams.

 

Pastabos

 

• Jeigu ketinate turtą įsigyti, tarkim, po keturių mėnesių, nesikreipkite į brokerį, nes kai ateis Jums laikas pirkti, brokeris jums nieko nebesiųs. Geriausiai į NT brokerius kreiptis likus mėnesiui ar pusantro iki pirkimo, o iki to žiūrinėtis turto pačiam.

• Jeigu kreipiatės į NT brokerį su neįmanomais pageidavimais, jis turto Jums neieškos.

Krizės laikotarpiu sunkiau turtą yra parduoti negu nusipirkti, ekonominio pakilimo laikotarpiais-  atvirkščiai. Priklausomai nuo laikotarpio,  brokerio paslaugų labiau reikia arba pardavėjams, arba pirkėjams, retais atvejais - abiem pusėm. Klaidingai mano tie asmenys, kurie galvoja, kad jų interesams brokeris gali atstovauti nemokamai.

 

 

Visa čia pateikta informacija yra REKOMENDACINIO pobūdžio.

 

ĮSIDĖMĖKITE

 

Jeigu Jūs nežinote ką, kam ir kodėl tai darote,vadinasi, nepasitikite savimi. Jei nenorite skirti tam laiko ar pinigų, tuomet visa išdėstyta informacija NEGALIOS IR NEVEIKS.

 

 

Sėkmingos Jums paieškos.

 

Informaciją parengė

NT- ekspertas

Antanas Kudarauskas

UŽDUOTI KLAUSIMĄ

Sveikinu Jus, nusprendusius įsigyti nekilnojamąjį turtą, o kartu pradėti ir jo paiešką. Esu sužavėtas Jūsų entuziazmo ir noro plėsti savo akiratį, išmokti naujų iki šiol Jums nežinomų turto paieškos būdų. Šiame rankraštyje aš papasakosiu Jums, kaip galima surasti norimą turtą, pateiksiu realiai veikiančias technikas bei pačius populiariausius NT paieškos metodus. Visi išvardinti būdai realiai veikia bei praktikuojami daugelio žmonių visame pasaulyje. Nekilojamojo turto paieška - ypatinga patirtis ir, kad ji būtų maloni ir duotų norimą rezultatą, pateikiau žemiau patarimus, kurie tikrai padės Jums surasti svajonių turtą. Nuoširdžiai tikiuosi, kad šis mano darbas paliks Jums gerą įspūdį ir realiai padės atrasti tai, ko ieškojote.

 

Santrauka:

 

1. Pirmas žingsnis- paieška „savyje“

2. Paieška tarp pažįstamųjų

3. Paieška internete:

    a) skelbimų portalai

    b) skelbimų prenumerata

    c) asmeniniai Jūsų skelbimai

4. Reklama spaudoje:

    a) parduodamo turto skelbimai

    b) asmeniniai Jūsų skelbimai

5. Reklama (skrajutės, reklaminiai skelbimai):

    a) parduodamo turto skelbimai

    b) Jūsų asmeniniai skelbimai

6. Paieška per nepažįstamus asmenis:

7. Paieška per nekilnojamojo turto brokerius:

    a) kodėl verta ieškoti per brokerius?

    b) kaip surasti gerą NT brokerį?

 

 

Įžanga:

 

Šis informacija skirta asmenims, norintiems:

    a) surasti sau ar savo šeimai svajonių turtą;

    b) kurie pasiryžę atkakliai ir kryptingai dirbti dėl savojo tikslo;

    c) kurie nori, bet nežino, ką jiems reikia daryti.

 

Šis mano rankraštis - tai ilgamečio darbo ir asmeninių pirkimų sukaupta patirtis, kurią noriu perduoti Jums. Pagal pateiktus būdus mokomi turto ieškoti beveik viso pasaulio nekilnojamojo turto brokeriai.

 

Šiame darbe aptariami tik legalūs, laiko patikrinti būdai, kurie veikia nepriklausomai nuo Jūsų įsitikinimo ir nuomonės apie juos.

Taigi prieš pradėdami ieškoti nekilnojamojo turto turėtumėte įsidėmėti.

 

Nekilnojamąjį turtą galima surasti tik dviem būdais:

    a) atkakliai ir kryptingai ieškoti pačiam

    b) sumokėti, kad turtą Jums surastų kiti

 

Asmenims, dėl laiko stokos ar kitų priežasčių negalintiems turto ieškoti patiems, rekomenduoju susisiekti su manimi arba skaityti tik paskutinį skyrių.

 

Jeigu Jūs nusprendėte susirasti turtą pats, tuomet patarimai išdėstyti žemiau kaip tik Jums.

 

1) Pirmas žingsnis- paieška „savyje“

 

Jeigu norite surasti sau tinkamą turtą, turite žinoti, kokio tiksliai turto ieškote  arba koks turtas Jums yra optimaliausias. Todėl paiešką rekomenduočiau Jums pirmiausiai pradėti nuo savęs.

 

Kaip tai padaryti?

Jums reikia skirti sau vieną valandą laiko. Kai tik turėsite laisvo laiko, susiraskite vietą, kurioje būtu Jums jauku ir patogu, kurioje Jūs jausitės gerai ir atsipalaidavę. Pasistenkite, kad tuo metu Jums netrukdytų niekas: nei darbas, nei klientai, nei šeima, nei vaikai. Jums reikės susikaupti. Neskubėdami susidėliokite paieškos kriterijus, kad būtų lengviau įgyvendinti užsibrėžtą tikslą. Paimkite kelis lapus popieriaus, rašymo priemonę ir ramiai, neskubėdami ir neapgaudinėdami savęs atsakykite į šiuos pateiktus klausimus ( tai pagrindiniai klausimai, į kuriuos Jūs turite kreipti dėmesį ieškodami turto):

 

• Kodėl noriu pasikeisti gyvenamąją vietą?

• Kokius poreikius turi patenkinti perkamas turtas? ( surašykite prioriteto tvarka, tai labai svarbu)

• Kokiomis savybėmis būtinai turi pasižymėti turtas? ( surašykite prioriteto tvarka: vieta, plotas, įrengimas, susisiekimas, aukštas, kitos savybės )

• Kaip greitai noriu (reikia) persikelti į naują vietą?

• Kiek galiu skirti pinigų turtui įsigyti?

 

Jeigu planuojate pirkti kreditu, atsakykite į šiuos klausimus:

      a) ar bankas duos norimo dydžio paskolą?

      b) ar tikrai galėsiu mokėti tokio dydžio mėnesinius mokesčius visą kredito laikotarpį?

 

• Kiek ir kaip stipriai aš pasiryžęs padirbėti, kad surasčiau svajonių turtą?

Arba ši klausimą galima suformuluoti kitaip:

• Kiek aš pasiruošęs sumokėti, kad man surastų norimą turtą?

 

Jeigu esate vedęs ( ištekėjusi), tuomet savo gyvenimo draugo paprašykite taip pat atsakyti į pateiktus klausimus. Netrukdykite vienas kitam ir į klausimus atsakinėkite savarankiškai, o paskui aptarkite bendrai, ką kiekvienas užrašėte. Labai retais atvejais atsakymai į visus klausimus sutaps, todėl bus apie ką padiskutuoti ir surasti abiems priimtiną variantą.

 

Tik sąžiningai atsakę į aukščiau pateiktus klausimus, pradėkite paiešką.

 

Kai atsakėte į klausimus, Jūs puikiai žinote, koks turtas yra paieškos taikiklyje, ir esate pasiruošęs pradėti realią savo norimo turto paiešką. Neišmeskite atsakymų, jie bus reikalingi.

 

2) Paieška tarp pažįstamųjų

 

Lengviausiai ir geriausiai pradėti turto paieškas tarp savo draugų ir pažįstamųjų, nuo to pradeda praktiškai visi.

Pažįstamiems ir draugams paprastai priskiriami šie asmenys:

 

• Visi be išimties Jūsų giminaičiai

• Buvę ir esami kolegos, bendraklasiai, mokslo draugai, bendradarbiai

• Jūsų kaimynai

• Asmenys, su kuriais lankėte šokius, mokėtės karate, žodžiu, hobio pažįstami

• Visi asmenys, esantys Jūsų telefono, pašto, socialinio tinklo kontaktuose ir asmenys Jūsų vizitinių kortelių dėkle.

 

Visus aukščiau išvardintus asmenis galima suskirstyti į dvi kategorijas:

 

      a) draugai ir geri pažįstami (asmenys, su kuriais nuolat bendraujate)

      b) visi kiti

 

Su a sąraše esančiais asmenimis yra labai lengva ir patogu bendrauti. Todėl rekomenduočiau pradėti būtent nuo jo. Parašykite, paskambinkite ar susitikite su savo draugais ir paprašykite Jų pagalbos ieškodami geidžiamo turto. Asmenys iš a sąrašo su malonumu Jums padės.

 

Su sąrašu b kiek sunkiau ( dažniausiai daugeliui).

Kad būtų Jums lengviau, patarsiu pasirašyti trumpą laišką, kurį galėsite išsiųsti visiems sąraše b esantiems asmenims.

 

Kuo laiškas bus paprastesnis, nuoširdesnis, tuo didesnio atsako sulauksite.

 

Laiškas galėtų skambėti maždaug taip:

 

Laba diena , ...... ,

Seniai nesimatėme, tikiuosi , tau sekasi puikiai.

Nusprendžiau pakeisti gyvenamąją  vietą, todėl šiuo metu ieškau turto...

Ar galėtum paklausti , kas iš tavo draugų ar pažįstamųjų parduoda...

 

(Labai trumpai aprašykite,  kokio turto jums reikia)

Būsiu Tau dėkingas (-a).

Skolingas (-a)  tikrai neliksiu.

Kai turėsi laiko, galime susitikti išgerti kavos.

Lauksiu tavo atsakymo. Sėkmės.

 

Parašytą laišką galite išsiųsti visiems asmenims iš sąrašo b. Laišką geriausiai siųsti kiekvienam adresatui asmeniškai, o ne visiems kartu, taip bus efektyviau. Parašykite visiems į  gmail, yahoo.mail, mail.ru ar kokią kitą pašto sistemą. Jeigu esate socialinių tinklų lankytojas, būtinai pasinaudokite jais, pavyzdžiui, savo Facebook „sienoje“, paprašykite pagalbos surasti turtą, ir Jūsų draugai ar draugų draugai patys kreipsis į Jus su pasiūlymais ir patarimais.

 

Jeigu su savo draugų ar pažįstamųjų pagalba turto surasti nepavyko, tuomet pats laikas pradėti „rimtą paiešką“. Norėčiau perspėti, kad tai pareikalaus dalies Jūsų laisvalaikio, reikės padirbėti ir skirti tam bent 1 valandą per dieną.

 

 

3) Paieška internete

 

Internete galima surasti viską, ne išimtis ir nekilnojamasis turtas. Su interneto pagalba galima  surasti viską daug greičiau ir patogiau, todėl ateityje jis tik populiarės.

 

Tad nuo ko reikėtų pradėti paiešką internete?

 

a) Nekilnojamojo turto skelbimų portalai

 

Visų pirma, per paieškos sistemas, tokias kaip google.lt,  youtube.com, yandex.ru  ar kokią kitą Jums patogią paieškos sistemą, susiraskite visus be išimties nekilnojamojo turto skelbimų portalus ir juos išsisaugokite atskirame dokumente, kuris visuomet bus jums po ranka, kai vykdysite paiešką.

 

Kokiu tikslu Jums reikia vykdyti paiešką keliolikoje skelbimų svetainių?

      a) Yra NT skelbimų, kurie nesikartoja jokiame kitame skelbimų puslapyje.

      b) Populiariausiose skelbimų svetainėse yra didesnis pasirinkimas.

      c) Nepopuliariose NT skelbimų svetainėse turtas paprastai pardavinėjamas ilgiau, todėl galima tikėtis didesnių nuolaidų iš turto savininkų.

 

Taupydamas Jūsų laiką parašysiu daugiausiai skelbimų turinčias ir populiariausias NT skelbimų svetaines:

alio.lt aruodas.ltedomus.ltskelbiu.ltdomoplius.ltlenta.ltreals.ltcity24.ltskelbikas.lt

 

Nuo kurio puslapio pradėti paiešką?

Praktiškai nėra skirtumo, nes norint surasti trokštamą turtą tikriausiai Jums teks peržiūrėti juos visus ir greičiausiai ne po vieną kartą.

 

Taigi atsidarote bet kurią iš aukščiau išvardinto sąrašo svetainę ir pradedate paiešką.

Pasiimate  savo atsakymus į klausimus, kuriuos užsirašėte, atsakinėdami pirmojoje dalyje, ir paieškos langeliuose suveskite ieškomą turtą atitinkančią informaciją, kaip žemiau pateiktame pavyzdyje.

 

Ir spaudžiate IEŠKOTI

APIE MUS

KARŠČIAUSIOS NAUJIENOS

MES FACEBOOK

NT Patarimai

Patarimai nekilnojamojo turto pirkėjams, pardavėjams ir nuomotojams. Ką svarbu žinoti. Brokerio patarimai kaip sėkmingai įsigyti ar parduoti turtą.

Projektą sukūrė - Vilniaus Turtas

info@nt-patarimai.lt

+370-685-84631